Bazy hybrydowe – jak wybrać najlepszą?

by admin 0 Comments

Przy obecnej popularności, jaką cieszą się lakiery hybrydowe, rynek jest bezustannie wprost zalewany nowymi produktami, chcącymi powielić sukces znanych marek, takich jak Semilac bądź NeoNail. Duża część z nich to bazy hybrydowe, z których korzystają osoby amatorsko zajmujące się manicure, ale również profesjonalne kosmetyczki. Jak wybrać bazę pod lakiery hybrydowe i czym się kierować?

W internecie dostępne są całe rankingi baz hybrydowych, spośród których każdy może wybrać tę dostosowaną do swoich potrzeb. Czym, oprócz opinii innych konsumentek, kierować się przy wyborze bazy? Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić jej trwałość. Bazy utrzymujące się na paznokciach do trzech tygodni są już uznawane za najlepsze i to w nie powinniśmy celować, jeśli chcemy cieszyć się naszym manicure dostatecznie długo. Konsystencja również jest bardzo ważna – zbyt rzadki lakier może powodować problemy z nakładaniem, zalewać skórki, podobnie również zbyt gęsty. Konsystencja lakieru to kwestia wbrew pozorom dość indywidualna. Każdy ma ulubiony typ, z którym lubi pracować.

Dużą popularnością cieszą się bazy odżywiające płytkę paznokcia – zawierające keratynę, witaminę E lub inne substancje odżywcze, mające na celu wzmocnić paznokcie. Warto również pamiętać, że stosowanie zwykłej bazy pod lakier hybrydowy jest czymś, czego zdecydowanie powinno się unikać. O ile zwykły top w przypadku hybryd nie powinien osłabić ich trwałości, baza może skrócić maksymalny czas, przez jaki będziemy się cieszyć naszymi paznokciami nawet o kilkanaście dni.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>